Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801296

Śnieg

II MIEJSCE PIŁKARZY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

28 października na sali sportowej przy Zespole Szkół w Święciechowie rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Startowało w nich jedenaście zespołów. Nasza drużyna w składzie: Adam Tasiemski, Jakub Bartkowiak, Samuel Grzenkowicz, Arkadiusz Andrzejczak, Jakub Masztalerz, Bartosz Kowalski, Marcin Sikorski, Filip Szczepaniak, Denis Śmiejczak i Jakub Mądry zajęli II miejsce za zwycięzcami, czyli drużyną z Drobnina, a przed zdobywcami brązowego medalu – drużyną z Kaczkowa. W gronie najskuteczniejszych zawodników znaleźli się: Adam Tasiemski i Jakub Bartkowiak. Gratulujemy serdecznie chłopcom i Panu Michałowi Bańkowiakowi.

Dla zainteresowanych dokładne wyniki: I faza – Kąkolewo : Wilkowice 1:0, Kąkolewo - Osieczna 1:0, Kąkolewo : Kaczkowo 0:0, II faza – Kąkolewo : Górka Duchowna 2:1, III faza – Kąkolewo : Drobnin 0:1, Kąkolewo : Kaczkowo 0:0.

FOTORELACJA
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »