Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801298

Śnieg

DYSKOTEKA

27 października odbyła się dyskoteka szkolna. Trwała od 17.30 do 19.30. O muzykę zadbali uczniowie klasy 3ga: Michał Toboła, Patryk Andrzejewski i Mikołaj Prałat. Samorząd Uczniowski uatrakcyjnił zabawę konkursami. Michał Toboła i Patryk Andrzejewski, zdobywając największy aplauz publiczności, wygrali „Dzień bez pytania” – wykonali najdziwniejszy i najśmieszniejszy taniec. W pierwszej rundzie „gorących krzeseł” po zaciętej walce zwyciężył Krzysztof Kamieniarz, który w nagrodę otrzymał darmowy wstęp na kolejną dyskotekę, w drugiej rundzie bezkonkurencyjna była Katarzyna Kretschmer, którą nagrodzono „Dniem bez jedynki”. Nie brakowało śmiechu i dobrej zabawy. Dyskotekę można więc uznać za bardzo udaną.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »