I TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ŻAKÓW I MŁODZIKÓW

24 września w Krzywiniu odbył się I Turniej Tenisa Stołowego Żaków i Młodzików w sezonie 2011/2012. Naszą Szkołę reprezentowało jedenaścioro uczniów. Rywalizowali (osobno dziewczęta i chłopcy) w dwóch kategoriach wiekowych: jako żaczki – do kl.IV i jako młodziki – kl.V i VI. Najlepiej spisali się: w żaczkach Maria Owsianna, która zajęła 4. miejsce, a w żakach Szymon Jędrzychowski – zdobywca 6. miejsca. W młodziczkach dziewczęta: Amelia Kuźniak, Karolina Woźniak, Martyna Burdzicka i Natalia Zamelek zostały sklasyfikowane na miejscach od 5. do 8. W zawodach wzięło udział 74 zawodniczek i zawodników z rejonu leszczyńskiego. Nasi reprezentanci na zawody pojechali pod opieką Pana Jakuba Knasiaka.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »