SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

19 września w naszej Szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Podczas godziny wychowawczej uczniowie z klas IV-VI SP i I-III G schodzili do patio Szkoły, gdzie na specjalnych kartach oddawali głosy i wrzucali do urny. Wyborcy mogli wytypować maksymalnie 8 osób z 48 kandydatów. Komisja w składzie: M.Dudziak, A.Bartkowiak, W.Kosmalska i M.Prałat czuwała nad sprawnym przebiegiem wyborów i zliczyła głosy. Osób uprawnionych do głosowania było 239, oddano 224 głosy, w tym 218 ważnych i 6 nieważnych.

W wyniku tajnego głosowania do Rady Samorządu Uczniowskiego dostały się następujące osoby:

- Magdalena Dudziak z 3ga (127 głosów),

- Agnieszka Bartkowiak z 3gb (106 głosów),

- Mikołaj Prałat z 3ga (96 głosów),

- Weronika Kosmalska z 3ga (95 głosów),

- Jakub Kośmider z 1ga (71 głosów),

- Zofia Nowaczyk z 1gb (65 głosów),

- Anna Mąka z 2ga (59 głosów),

- Mikołaja Rachmajda z 2ga (57 głosów).

Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 20 września, członkowie Rady SU doszli do porozumienia, że najważniejsze stanowiska zajmą osoby, które uzyskały najwyższą liczbę głosów. Przewodniczącą zatem została Magdalena Dudziak, zastępcą Agnieszka Bartkowiak, skarbnikiem Mikołaj Prałat, a sekretarzem Weronika Kosmalska. Na opiekunów wybrano Panie Sławomirę Praczyk i Sylwię Walenciak. Nowemu szefostwu Samorządu Uczniowskiego i opiekunkom życzymy wielu wspaniałych pomysłów, sił do ich realizacji i satysfakcji z pracy na rzecz szkolnej społeczności.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »