W urokliwym Uroczysku Nadolnik
Dwutygodniowe półkolonie zakończone zostały w Drzewcach, w Uroczysku Nadolnik. Deszczowa aura nie zdołała zakłócić  atmosfery ostatniego dnia wspólnego wypoczynku. W obszernej izbie biesiadnej płonął ogień, ogrzewając wszystkich zziębniętych. W jego cieple przeprowadzono konkursy: plastyczny, śpiewaczy, sprawdzający umiejętność kojarzenia i uogólniania. Rozegrano turniej w warcaby, układano puzzle i grano w inne gry stolikowe. Było głośno, radośnie, rodzinnie. Na koniec półkoloniści podziękowali organizatorom, opiekunom i sponsorom. 

Półkolonie mogły się odbyć dzięki hojności Gminy Osieczna (18 000 zł), a także dzięki pomocy firmy KAN-BUD z Kąkolewa. Wielkie serce okazali, pomagając finansowo i rzeczowo: P. Eugenia Burchardt, P. Henryka Pawlak, P. Halina Wels, P. Irena Szczerbal, P. Alina Żalik, P. Stanisław Glapiak, ks. Proboszcz Ryszard Kuchta, Państwo Elżbieta i Czesław Ratajczakowie, Sabina i Henryk Siepakowie, Renata i Ireneusz Mikołajczakowie.

Dziękujemy P. Arturowi Maćkowiakowi i Panom kierowcom firmy WALDMAR za bezpieczne półkolonijne wycieczki i ogrom życzliwości dla dzieci.

Dziękujemy P. Andrzejowi Szeremecie i gospodarzowi Uroczyska Nadolnik za  bezpłatne udostępnienie obiektu i pomoc w organizacji zajęć.

Dziękujemy firmie EUROPEGAZ za udostępnienie „parkingu” rowerowego.

Ponad stuosobową grupą odpoczywających i bawiących się dzieci opiekowali się bezinteresownie nauczyciele ZS w Kąkolewie, Państwo: Maria Joachimiak, Eliza Kosmalska, Sylwia Walenciak, Sława Pietrowicz, Anna Poprawska, Alina Żalik, Cecylia Glapiak, Bogna Rzetelska, Sławomira Praczyk, Teresa Rosińska, Martyna Sowińska, Dorota Domagała, Agnieszka Andrzejewska-Śmiejczak, Jakub Knasiak, Dominik Nowacki, Piotr Konieczny i Dariusz Maćkowiak.

FOTORELACJA 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »