PODSUMOWANIE KONKURSÓW, PROJEKTÓW i DODATKOWEJ PRACY NA RZECZ SZKOŁY I ŚRODOWISKA

Oferta konkursów i projektów w roku szkolnym 2010/2011 była na tyle szeroka, że każdy uczeń – jeśli tylko chciał – mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Nauczyciele zaproponowali i konkursy tematyczne związane z poszczególnymi przedmiotami, i artystyczne, i sportowe. Biorąc w nich udział, uczniowie na pewno poszerzyli wiedzę, nauczyli się systematyczności oraz mieli okazję szlifować różnorodne talenty. 20 czerwca za pracę, a właściwie za jej efekty, zostali nagrodzeni. O większości działań na bieżąco informowaliśmy na stronie Szkoły. Podamy zatem wyniki tylko tych przedsięwzięć, które podsumowano dopiero w ostatnich dniach roku szkolnego.

 

Pani Dyrektor A.Żalik wręczyła stypendia za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach przedmiotowych lub zawodach sportowych. Otrzymali je: Natalia Bassa, Martyna Burdzicka, Paulina Andrzejewska, Wiktoria Sawicka, Zofia Nowaczyk, Anna Skrzypczak, Amelia Kuźniak, Karolina Woźniak, Weronika Kosmalska, Paulina Bąk, Daria Michałkowska, Monika Baum, Aneta Stachowska, Patryk Fischer, Jakub Jędrzychowski, Piotr Prymas, Jakub Prałat, Dawid Majewski, Mikołaj Domagała i Michał Kajoch.

P.S.Pietrowicz podsumowała konkurs ekologiczny „Chrońmy przyrodę – zwierzęta”.

P.B.Rzetelska nagrodziła zwycięzców konkursu „Bądź bezpieczny na drodze”.

P.I.Markowiak podsumowała konkurs „Bądź z matematyką za pan brat”. I miejsce zajęła Olga Szczepaniak z IIb, II miejsce przypadło w udziale Szymonowi Jędrzychowskiemu z IIIb, a trzecie Kindze Kanikowskiej z IIIb.

Konkurs o miano Mistrza Ortografii podsumowała P.S.Praczyk.

Panie S.Walenciak i K.Grycz-Pudliszewska nagrodziły zwycięzców konkursu religijnego „Poznajemy ciekawe historie biblijne”.

P.S.Walenciak podziękowała również uczestniczkom XVII Konkursu Wiedzy Religijnej dla gimnazjalistów.

P.T.Rosińska nagrodziła finalistów XV Jubileuszowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Nauczyciele języków obcych podziękowali zwycięzcom konkursów rozegranych podczas IV Dnia Języków Obcych oraz P.D.Bednarczyk podsumowała konkurs „Niemieckojęzyczni literaci”, P.A.Pawłowska-Kramarczyk konkurs „Atrakcje turystyczne w Niemczech” i projekty „Mistrz ortografii j.niemieckiego” oraz „Moje portfolio językowe”, a P.P.Konieczny rozstrzygnął konkurs „Anglia w pigułce”.

P.M.Sowińska wraz z W.Sawicką i Ż.Fischer - uczennicami, które układały pytania i sprawdzały odpowiedzi, podsumowała konkurs „Wiem (prawie) wszystko o najpiękniejszych miejscach Europie”.

Za udział w „Małych konfrontacjach” dyplomy wręczyły za działy plastyczny i fotograficzny – P.E.Kosmalska, a za dział literacki P.A.Poprawska.

P.E.Kosmalska wręczyła też dyplomy za udział w konkursach: „Kamienne archiwum Ziemi”, „Mężczyzna w szarości”, „Zatrzymane w kadrze” i na rzeźbę i grafikę o tematyce muzycznej.

P.D.Domagała podsumowała działania w ramach projektu „Kuchnia – domowe laboratorium”.

P.D.Szymańska nagrodziła zwycięzców konkursów związanych z majowymi Dniami Ksiązki i Dniami Biblioteki.

Od P.I.Fiebich torby pełne cukierków otrzymały klasy, które zwyciężyły w zbiórce baterii.

P.S.Walenciak i P.D.Domagała podziękowały dystrybutorom „Przeglądu Osieckiego”.

P.B.Rzetelska nagrodziła tych, którzy najlepiej oszczędzali w SKO.

Nauczyciele wychowania fizycznego: P.M.Kasprzyk, P.M.Bańkowiak i P.J.Knasiak rozstrzygnęli wiele konkursów: Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym, Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt, Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców, na Sportowca Roku i najbardziej usportowioną klasę w szkole. Sportowcem roku klas I-III SP został Szymon Jędrzychowski z IIIb, klas IV-VI SP – Martyna Burdzicka z Va, a I-III Gimnazjum Jakub Prałat z 3ga. Najbardziej usportowioną klasą w Szkole została 3ga.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursach, zawodach i projektach oraz za zaangażowanie w dodatkową działalność.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »