FESTYN RODZINNY

W niedzielę 19 czerwca na boiskach rekreacyjno-sportowych przy Zespole Szkół w Kąkolewie odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorzy, czyli Dyrekcja i Rada Rodziców, przygotowali wiele atrakcji. Były występy uczniów: i wokalne, i taneczne, był koncert zespołu Private Zone, na sportowo o przechodni puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna rywalizowali (już po raz siódmy) uczniowie, rodzice i nauczyciele, małe dzieci mogły korzystać z przejażdżki kucykiem, z trampoliny i dmuchanego zamku oraz z malowania twarzy. Rodzice zadbali o smażone kiełbaski i o domowe wypieki. Warto dodać, że dochód ze sprzedaży ciast zasili konto organizatora lipcowych półkolonii. Na szczęście dopisała (wbrew prognozom) pogoda. Licznie przybyli rodzice, dziadkowie, starsze i młodsze rodzeństwo naszych uczniów miło spędzili niedzielne popołudnie. Wspólny wysiłek wielu osób: rodziców, pracowników Szkoły oraz uczniów sprawił, że festyn można uznać za bardzo udany.

FOTORELACJA [1]           FOTORELACJA [2]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »