KONKURS WIEDZY O MUZYCE

13 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbył się zorganizowany przez Fundację Pro MUSICA Konkurs Wiedzy o Muzyce. Naszą Szkołę reprezentowali w nim szóstoklasiści: Bartosz Szczerbal i Hubert Ratajczak. Dopingowali ich uczniowie, którzy w naszej Szkole udzielają się na niwie muzycznej. W pierwszej turze szesnaścioro konkursowiczów odpowiadało pisemnie na jednakowe pytania, do drugiej przeszło siedmioro uczniów – w tym obaj nasi przedstawiciele. Wybierali pytania i ustnie na nie odpowiadali. Druga błędna odpowiedź eliminowała z rywalizacji. Bartek był piąty, a Hubert po zaciętej rywalizacji zajął trzecie miejsce. Organizatorzy dla zwycięzców przygotowali atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników spotkania koncert. Bartkowi i Hubertowi oraz Panu Dominikowi Nowackiemu gratulujemy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »