DZIEŃ MATKI

Tradycją naszej Szkoły jest, że z okazji Dnia Matki uczniowie przygotowują inscenizację baśni. Tym razem młodzi aktorzy pokazali na scenie przygody sympatycznego Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Najmłodsi dla swoich mam zatańczyli, a gimnazjaliści i zatańczyli, i zaśpiewali. Wszyscy w  przygotowania włożyli dużo wysiłku i jeszcze więcej serca. Pokazali, że talentu im nie brakuje. Nie obyło się też bez wzruszających życzeń dla wszystkich mam. Występ uczniów goście nagrodzili gromkimi brawami. Młodym artystom podziękowała też Pani Wicedyrektor – Cecylia Glapiak. Reżyserią spektaklu zajęły się Panie Sława Pietrowicz i Anna Poprawska. O oprawę muzyczną przedstawienia zadbał Pan Dominik Nowacki. Pod jego kierunkiem ćwiczyły również solistki. Najmłodszych tancerzy przygotowała Pani Sława Pietrowicz, a starsi trenowali pod okiem Pani Magdaleny Kasprzyk. Stumilowy Las wyczarowały na scenie Panie Ewa Łapawa, Eliza Kosmalska i Małgorzata Suszek.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »