CROSS WAGAROWICZA

1 kwietnia w Pawłowicach odbył się XXI Cross Wagarowicza. Pogoda sprzyjała lekkoatletom, którzy pokonywali wyznaczone w parku za pawłowickim pałacem niełatwe, bo wąskie i mokre, pełne ostrych zakrętów trasy. Dla najlepszych uczniów przygotowano medale, dyplomy i pamiątkowe odznaki, a dla szkół w klasyfikacji drużynowej piękne puchary. Nasi uczniowie nie zawiedli, dali z siebie wszystko, pobiegli wspaniale. Reprezentacja Gimnazjum zajęła I miejsce (na czternaście startujących szkół), a uczniowie Szkoły Podstawowej wywalczyli II miejsce (na piętnaście reprezentacji). Na imienne wyróżnienia zasłużyli:

- Paulina Bieniek i Karol Pawłowski – za I miejsce,

- Patrycja Pierschalska, Karolina Woźniak, Hanna Glapiak, Mikołaj Prałat i Jakub Prałat – za II miejsce,

- Maria Światłowska, Liwia Koteria i Aleksandra Maćkowiak – za III miejsce,

- Magdalena Dudziak, Mikołaj Wysocki i Filip Maćkowiak – za IV miejsce,

- Mikołaj Domagała, Michał Kajoch i Dominik Lira – za V miejsce,

- Marta Ratajczak i Maciej Pełczyński – za VI miejsce.

W biegu nauczycieli naszą Szkołę reprezentował Pana Jakub Knasiak był drugi. Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »