Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801287

Śnieg

ZDOLNI MŁODZI SPORTOWCY

30.03.2011 r. trzy drużyny z klas I – III SP wyjechały do Rydzyny, aby w powiatowych zawodach sprawnościowych rywalizować z koleżankami i kolegami ze szkół z czterech gmin. Zawody rozpoczęły się zbiórką i krótką odprawą, podczas której życzono dzieciom wspaniałej zabawy, oraz wspólną rozgrzewką. Uczniowie startowali w grupach wiekowych: najpierw klasy pierwsze, następnie drugie i trzecie. Wszyscy starali się bardzo dokładnie i szybko wykonywać ćwiczenia. Dzieci dawały z siebie wszystko. W wyniku bardzo wyrównanej rywalizacji w grupie pierwszoklasistów uczniowie z klasy Ib – podopieczni Pani Bogny Rzetelskiej - zajęli III miejsce. Wśród uczniów klas drugich najlepszą okazała się nasza drużyna z klasy II a – wychowankowie Pani Sławy Pietrowicz. Trzecioklasiści - drużyna z klasy III b, podopieczni Pani Ewy Łapawy - uplasowali się na II miejscu. Z zawodów wrócili bardzo szczęśliwi, dumnie prezentując puchar i medale. Gratulujemy serdecznie młodym sportowcom i ich Paniom.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »