Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801295

Śnieg

GMINNE ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE KLAS I-III SP

22 marca w naszej Szkole odbyły się Gminne Zawody Sprawnościowe klas I-III SP. Gościliśmy ośmioosobowe zespoły z Osiecznej i Świerczyny. Zawodnicy - cztery dziewczynki i czterech chłopców – rywalizowali w sześciu konkurencjach sprawnościowych. Pokonywali tor przeszkód oraz ścigali się w rzędach. Nasi reprezentanci byli bezkonkurencyjni. Okazali się najlepsi we wszystkich kategoriach wiekowych i to oni będą reprezentować Gminę Osieczna w Mistrzostwach Powiatu Leszczyńskiego, które odbędą się w Rydzynie 30 marca. Gratulujemy uczniom i Paniom B.Rzetelskiej, S.Pietrowicz i E.Łapawie. Życzymy tak samo dobrych wyników jak na etapie gminnym. Trzymamy kciuki.

Oto wyniki:

klasy I: I miejsce – Kąkolewo Ib (17p.), II miejsce – Świerczyna (10p.), III miejsce – Osieczna (8p.).

klasy II: I miejsce – Kąkolewo IIa (20p.), II miejsce – Osieczna (12p.), III miejsce – Świerczyna (10p.).

klasy I: I miejsce – Kąkolewo IIIb (21p.), II miejsce – Osieczna (13p.), III miejsce – Świerczyna (8p.).

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »