DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 stycznia na 1700 do Szkoły zostali zaproszeni goście – przede wszystkim Babcie i Dziadkowie, dla których uczniowie przygotowali wspaniały występ. Wystawili baśń pt. „Jest taki kwiat”, zaśpiewali piosenki, które Babcie i Dziadkowie pamiętają z młodości (np. „Serduszko puka w rytmie cha cha”, „Alibaba Arab z bajki”, „Staruszek świat”) oraz zatańczyli i walca, i krakowiaka, i trzy nowoczesne układy. Swymi popisami – efektem talentu popartego oczywiście pracą - sprawili wielką radość swoim Babciom i Dziadkom, którzy nie szczędzili wnukom braw. By zobaczyć młodych artystów, ich kostiumy i scenografię zapraszamy do fotogalerii. Uczniów do występu przygotowali: Panie E.Łapawa i D.Domagała (baśń), Pan D.Nowacki (śpiew), Pani S.Pietrowicz (krakowiak), Pani M.Kasprzyk (walc i układy taneczne). Scenografię wykonały Panie E.Kosmalska, E.Łapawa, D.Domagała i M.Suszek. Próbę generalną obejrzeli z zainteresowaniem wszyscy uczniowie naszej Szkoły.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »