ZABAWA KARNAWAŁOWA

19 stycznia od 1100 do 1400 uczniowie klas I-III SP, a od 1630 do 1930 uczniowie klas IV-VI SP i gimnazjaliści bawili się na zabawie karnawałowej. Na baliku najmłodszych królowali bohaterowie bajek. W tanecznym korowodzie radośnie mknęli obok siebie: supermani i wróżki, księżniczki i rycerze, biedronki i kowboje. Pomysłowo i pięknie przebrane dzieci bawiły się doskonale. Równie udana była zabawa starszych uczniów. Na prośbę Samorządu Uczniowskiego dziewczęta przyszły w sukienkach, a chłopcy nie zapomnieli o krawacie. O odpowiednią do tańca muzykę zadbali Krystian Jakubiak i Klaudiusz Jaraczewski. Prezentem od Rady Rodziców był sok. Młodsze dzieci karnawałową zabawę umiliły też sobie słodkim pączkiem. Nie zabrakło konkursów np. tańczenia w parze na gazecie. Wielu uczniów z pewnością już czeka na kolejną dyskotekę.

FOTORELACJE:  KLASY I - III SP ,   KLASY IV - VI SP i GIMNAZJUM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »