KONCERT NOWOROCZNY MAŻORETEK

16 stycznia w patio Zespołu Szkół w Kąkolewie odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Mażoretek i Orkiestry Dętej OSP w Osiecznej. Dziewczęta nie tylko pięknie zatańczyły, ale i zaśpiewały. Swe umiejętności i muzykalność zaprezentowały w kilku ciekawych układach taneczno-gimnastycznych. Gromkie brawa otrzymały i starsze – obyte ze sceną, i młodsze – debiutujące w roli mażoretek dziewczęta. Mamy tańczących dziewcząt upiekły ciasta i zorganizowały kawiarenkę. Dochód ze sprzedaży domowych wypieków oraz kawy, który wyniósł dzięki życzliwości bardzo licznie przybyłych gości nieco ponad 2000 zł, zostanie przeznaczony na zakup nowych strojów. Dziewczęta w trakcie koncertu wręczyły kwiaty i podziękowały: trenerce – Pani Jagodzie Łuczak, Pani Dyrektor Alinie Żalik, Pani Alinie Sawickiej, która uszyła stroje, Panu kapelmistrzowi Dominikowi Schulzowi oraz Dyrektorowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osiecznej – Panu Zbigniewowi Schulzowi. Mażoretkom życzymy sukcesów i radości z tańczenia.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »