ZASZCZYTNE WYRÓŻNIENIA

Władze oświatowe przychyliły się do wniosku Dyrektora Szkoły – P.Aliny Żalik i doceniły wzorową wieloletnią pracę zawodową, zaangażowanie, kreatywność oraz sukcesy dydaktyczne i wychowawcze Pań: Wicedyrektor Cecylii Glapiak, którą uhonorowano Nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i nauczycielki przyrody - P.Iwony Fiebich, której przyznano Medal Komisji Edukacji Narodowej. W uroczystości wręczenia odznaczeń uczestniczyli przedstawiciele najwyższych władz województwa wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty. Galę uświetnił występ uczniów jednej z poznańskich szkół muzycznych. Paniom Cecylii Glapiak i Iwonie Fiebich serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów w pracy zawodowej, sił do dalszych działań oraz radości z bycia nauczycielem i wychowawcą.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »