DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej Szkole 2. Gala Złotych Piór. Zorganizował ją Samorząd Uczniowski. Podsumowując wyniki głosowania wszystkich uczniów, przyznano siedem wyróżnień. Wręczone zostały (na tle pomysłowo i dowcipnie dobranych podkładów muzycznych) przez znane postaci ze świata sportu, filmu, muzyki i rozrywki, w które wcielili się uczniowie. Oto kategorie i ich zwycięzcy:

„Najbardziej lubiany nauczyciel” – Pan Dariusz Maćkowiak

„Zawsze ładnie, modnie ubrany” – Pani Martyna Sowińska

„Żartuje na lekcji” – Pani Sylwia Walenciak

„Jest sprawiedliwy” – Pani Teresa Rosińska

„Lubi zaskakiwać” – Pani Łucja Kretschmer

„Jest wyrozumiały dla ucznia” – Pani Anna Poprawska

„Zawsze dotrzymuje słowa” – Pani Łucja Kretschmer.

Specjalne statuetki w podzięce za codzienny trud zarządzania Szkołą otrzymały Panie Dyrektor Alina Żalik i Cecylia Glapiak. Dla wszystkich zebranych zagrał zespół Respekt w składzie: Aneta Stachowska, Piotr Prymas, Damian Gregor, Krystian Jakubiak i Sebastian Hylla (absolwent naszej Szkoły). Zaśpiewały też Natalia Łaniak, Anna Mąka i Agnieszka Apolinarska. Układy gimnastyczno – taneczne przygotowały i zaprezentowały gimnazjalistki: Joanna Grochowa, Agnieszka Bartkowiak, Magdalena Dudziak, Daria Michałkowska, Weronika Zdziebkowska i Hanna Glapiak. W rolę konferansjerów wcielili się Monika Rozwalka i Klaudiusz Jarczewski. Uczniom w przygotowaniu gali pomogły Panie Sławomira Praczyk i Bogna Rzetelska. O oprawę muzyczną zadbał Pan Dominik Nowacki.

W części oficjalnej podziękowania i życzenia pracownikom naszej Szkoły złożyli: Pani Marzena Hołoga (w imieniu Rady Rodziców ) oraz Pan Burmistrz Stanisław Glapiak. Dyrektor Alina Żalik wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę w minionym roku szkolnym. Były kwiaty, laurki oraz życzenia od uczniów, a dla uczniów słodkie cukierki, bo Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich członków szkolnej społeczności.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »