BIEGI SZTAFETOWE W LESZNIE

7 października przy Szkole Podstawowej nr 13 w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Sztafetowych  Biegach Przełajowych. Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w sztafecie 10x800m zdobyła 4. miejsce. Startowali w składzie: Natalia Bassa, Paulina Grodziska, Wiktoria Jankowska, Aleksandra Maćkowiak, Karolina Woźniak, Wiktoria Sawicka, Tobiasz Glapiak, Jakub Masztalerz, Eryk Nowacki, Maciej Pełczyński, Marcin Sikorski, Patryk Szczepaniak. Również na 4. miejscu zakończyły rywalizację (10x800m) gimnazjalistki: Agnieszka Bartkowiak, Monika Baum, Magdalena Dudziak, Hanna Glapiak, Joanna Grochowa, Izabela Kędziora, Natalia Majchrzak, Daria Michałkowska, Blanka Prałat, Aneta Stachowska, Weronika Zdziebkowska. Sukcesem, bo 1. miejscem, zakończył się występ gimnazjalistów. Nasza drużyna w składzie: Michał Kajoch, Łukasz Konopka, Dominik Lira, Filip Maćkowiak, Dawid Majewski, Karol Pawłowski, Jakub Prałat, Mikołaj Prałat, Michał Rachmajda, Mariusz Woźniak, Mikołaj Wysocki uzyskała awans do Finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10x1000m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

FOTORELACJA

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »