SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

6 września każda klasa zgłaszała po trzech kandydatów do Samorządu Szkolnego. Dwa tygodnie później odbyły się wybory. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Łukasz Konopka, wiceprzewodniczącą Magdalena Dudziak, skarbnikiem Mikołaj Prałat, sekretarzem Monika Rozwalka, pozostali członkowie to Agnieszka Bartkowiak, Weronika Kosmalska, Daria Michałkowska i Aneta Stachowska. Opiekunem grupy wybrano Panią S. Praczyk. Wyżej wymienieni uczniowie spotkali się z Panią Dyrektor A.Żalik. Rozmawiali o planach na bieżący rok, o tym, co by można było w Szkole wprowadzić, a co zmienić. Pierwsze zadanie, nad którym pieczę objął Samorząd, to zbiórka plastikowych nakrętek na wózek inwalidzki dla chorego chłopca - Jakuba Matuszaka. Zarządowi Samorządu Uczniowskiego życzymy realizacji planów i wielu ciekawych inicjatyw. W ich imieniu apelujemy do wszystkich uczniów o zaangażowanie w zbiórkę plastikowych nakrętek.

     

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »