EUROPA - PL

24 września kolejny już raz odwiedził naszą Szkołę Pan Stanisław Sielicki. Uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej obejrzeli widowisko „Europa – PL, czyli kim jesteśmy i dokąd zmierzamy”. Przedstawienie dotyczyło Unii Europejskiej i krajów z nią związanych. Widzowie zobaczyli, czym członkowie UE różnią się między sobą, a w czym są podobni. Dowiedzieli się, jak pracują i jak się bawią. Poznali sukcesy państw należących do Unii. Nie zabrakło legend i herbów. W trakcie przedstawienia widzowie odwiedzili cudowne miejsca i poznali wybitnych rodaków. Dzieci bardzo chętnie brały udział w programie, uczestniczyły w konkursach, śpiewały, przebierały się, rozwiązywały zagadki, a co najważniejsze – zrozumiały, że należy „zmierzać do Europy, nie zapominając o swoim podwórku”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »