ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczystość inaugurująca rok szkolny 2010/2011 rozpoczęła się 1 września o godz.9.00 Poprzedziła je msza św. odprawiona w kąkolewskim kościele. W patio Szkoły Wicedyrektor Cecylia Glapiak powitała serdecznie zaproszonych gości, rodziców i dziadków uczniów, emerytowanych i czynnych pracowników Zespołu Szkół w Kąkolewie oraz dzieci (szczególnie pierwszoklasistów) i młodzież. Udanego roku szkolnego, sukcesów i satysfakcji życzyli uczniom i nauczycielom Dyrektor Alina Żalik, w imieniu Rady Rodziców Pani Marzena Hołoga oraz Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna – Pan Stanisław Glapiak. Panie Ewa Maśląka i Adrianna Pawłowska-Kramarczyk złożyły uroczyste ślubowanie i odebrały akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego, które wręczył Burmistrz Stanisław Glapiak. Uczczono 71. rocznicę wybuchu II wojny światowej i poległych w niej żołnierzy, delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze w miejscach pamięci narodowej. Uczniowie pod kierunkiem Pań Iwony Markowiak i Adrianny Pawłowskiej-Kramarczyk przygotowali okolicznościowy program artystyczny, którym pożegnali wakacje. O oprawę muzyczną zadbał Pan Dominik Nowacki.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »