WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczniowie klas trzecich Gimnazjum bardzo dobrze napisali wszystkie części egzaminu gimnazjalnego. Z części humanistycznej uzyskali 34.08 na 50 punktów, co ulokowało ich w staninie bardzo wysokim (ósmym z dziewięciu). Z części matematyczno-przyrodniczej uzyskali 28.06 na 50 punktów, co również dało stanin bardzo wysoki. Za test z języka niemieckiego zebrali 32.03 na 50 punktów i to umiejscowiło ich w staninie wysokim (siódmym z dziewięciu). Jedna osoba pisała test z języka angielskiego, uzyskała 47 na 50 punktów. Dla porównania podamy dane dla województwa wielkopolskiego i powiatu leszczyńskiego.

 

część humanistyczna

część matematyczno-przyrodnicza

język niemiecki

województwo wielkopolskie

29.11

23.35

29.24

powiat leszczyński

29.42

24.56

30.40

Ciężka i systematyczna praca daje efekty. Gratulujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »