GMINNY KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA PIOSENKA DLA MAMY"

Z okazji Dnia Matki w maju odbył się Gminny Konkurs „Najpiękniejsza Piosenka dla Mamy”. Organizatorem Przeglądu było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej. Naszą Szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa wokalistów: Maria Urbaniak, Aleksandra Wasińska, Antoni Szczepaniak, Danuta Janiszewska, Julia Wrzosek, Zofia Piaszczyńska, Michalina Kociucka, Bartosz Rogala, Lena Cykman, Bartosz Polny, Michał Orzeł, Borys Bartkowiak, Piotr Rachmajda, Anna Płocharczyk, Maja Konieczna, Alan Biderman, Maria Stachowiak, Mikołaj Nowacki, Oliwia Borowczyk oraz Julia Langner. W swoich kategoriach wiekowych uczniowie naszej Szkoły zajęli następujące wyróżnienia.

Kategoria solista 7-9 lat

III miejsce – Maria Urbaniak

Wyróżnienie: Aleksandra Wasińska, Antoni Szczepaniak, Danuta Janiszewska, Julia Wrzosek

Kategoria solista 10-12 lat

II miejsce – Anna Płocharczyk

III miejsce – Maja Konieczna

Wyróżnienie – Alan Biderman

Kategoria solista 13-14 lat

I miejsce – Oliwia Borowczyk

II miejsce – Julia Langner

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu za wkład, wysiłek i zaangażowanie. Jesteśmy pewni, że swoim występem sprawiliście ogromną radość wszystkim Mamom! 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »