JAKIE ZNASZ ZAWODY?

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu ogłosiła wyniki konkursu „Jakie znasz zawody?” Adresowany był on do przedszkolaków, których zadaniem było wykonanie pracy plastycznej prezentującej wybrany zawód z załączonej listy; do uczniów klas IV i V, którym zaproponowano wykonanie fotografii pokazującej pracę wybranego rzemieślnika oraz do uczniów klas VI-VIII, którzy mieli nakręcić techniką cyfrową przy pomocy dowolnego urządzenia minutowy filmik.
W konkursie filmowym do finalnej oceny zakwalifikowano dziesięć spełniających regulaminowe wymogi filmów z ośmiu szkół podstawowych.
Film Dominika Klorka (ucznia kl. VI b) prezentujący pracę cukiernika zajął III miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu w regionalnej edycji konkursu.
Warto mierzyć się z nowymi wyzwaniami!

http://www.irpoznan.com.pl/wiadomosc,wyniki-konkursu.html

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »