INFORMACJA PEDAGOGA SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie!

To już rok jak okoliczności, w których się znaleźliśmy, stanowią konieczność pracy w przestrzeni online. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które zapewnią Wam komfort pacy. Jeśli czujecie potrzebę porozmawiania lub spotkania się z pedagogiem, wychowawcą lub nauczycielem przedmiotu – jesteśmy do Waszej dyspozycji, zawsze gotowi pomóc. Kontaktujcie się z nami poprzez e-dziennik lub w inny ustalony z nauczycielem sposób. Postaramy się Was wesprzeć i pomóc.

Szanowni Rodzice!

Od roku nasze kontakty przeniosły się do przestrzeni online. Przedłużające się nauczanie zdalne budzi wiele niepokojów i pytań. Jesteśmy gotowi udzielić Wam wsparcia i pomocy. W sytuacjach dla Was trudnych prosimy o kontakt poprzez e-dziennik z pedagogiem, wychowawcą klasy, nauczycielem przedmiotu. Istnieje także możliwość spotkania w Szkole, po uprzednim umówieniu.

W związku z pandemią Covid-19 Powiatowa Poradnia Psychologiczno –Pedagogiczna w Rydzynie udostępniła dla Państwa telefon wsparcia. Ma on pomóc dzieciom i ich rodzicom oraz nauczycielom. Pod tym numerem specjaliści z naszej poradni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -18.00 będą służyć wsparciem i pomocą.

Nie należy jednak załatwiać tą drogą spraw związanych z diagnozowaniem uczniów.

UWAGA! TELEFON WSPARCIA 661 769 569

Wsparcie w trudnych sytuacjach zapewniają instytucje, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia.

Poniżej zamieszczamy kontakt do nich.

Nazwa

adres

kontakt

Strony internetowe

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rydzynie

Rydzyna,

Plac

Zamkowy 2

Tel. 65 53380055

e-mail

powiatowapppleszno@onet.pl

www.powiatowappp.pl

Centrum Profilaktyki Akademia Zdrowia

Leszno, ul.Średnia11

Tel. 609 060 302

sekretariat@fundacjastrefapl.pl

https://www.fecebook.com/Centrum-Profilaktyki-Akademia-Zdrowia-w-Lesznie-1607990189416357

Młodzieżowe Centrum Profilaktyki „Alternatywa”

Leszno,

Al. Jana

Pawła II 6

Tel. 65 529 74 94,

601 564 336

http://www.facebook.com/CP-Alternatywa-Leszno-304562666246736

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Warszawa

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

116 111

http://www.facebook.com/DajmyDzieciomSiłę

Psycholog i psychiatra

(bez skierowania)

Leszno,
ul. Słowiańska 53

Tel. 655110330,

655110300

Nowo otwarty oddział przychodni
MEDICOR z Kościana.

Sławomira Praczyk- pedagog szkolny

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »