VIII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W LIPNIE

Od ośmiu lat Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie organizuje Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek pod patronatem Starosty Leszczyńskiego. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną przesłuchania wokalistów i zespołów odbyły się w formie online. Naszą Szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa śpiewaków: Danuta Janiszewska, Michalina Kociucka, Lena Mazurkiewicz, Antoni Szczepaniak, Bartosz Rogala, Maria Urbaniak, Aleksander Kucharski, Jan Trawiński, Natalia Nowak, Anna Płocharczyk, Maria Stachowiak, Adam Szczench, Alan Biderman, Natalia Scholz, Julia Langner oraz Anna Katarzyńska. Wszyscy uczestnicy musieli włożyć bardzo dużo pracy w przygotowanie materiału. Nieoceniona była również pomoc Rodziców, którzy aktywnie wspierali swoje dzieci podczas przygotowań do Konkursu. Miło poinformować, że w swojej kategorii wiekowej Jan Trawiński zajął II miejsce, a Aleksander Kucharski zdobył wyróżnienie. Pięknie gratulujemy chłopcom z drugiej klasy oraz pozostałym uczniom. Bardzo dziękujemy naszym podopiecznym oraz ich Rodzicom za aktywne uczestnictwo w życiu kulturalnym powiatu leszczyńskiego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »