PRYMA

9 maja (w niedzielę) w Domu Kultury w Garzynie odbył się VII Przegląd Piosenki Dziecięco-Młodzieżowej PRYMA. Na scenie zaprezentowało się 68 wykonawców. Anna Mąka w kategorii klas IV-VI SP zajęła II miejsce, wykonując piosenkę „Ludzkie gadanie”. W kategorii zespół Magdalena Katarzyńska i Matylda Hołoga wykonaniem utworu P.Rubika pt. „Niech mówią, że to nie jest miłość” wyśpiewały III miejsce. Ponadto naszą Szkołę reprezentowały, nie zdobywając wprawdzie miejsca, ale prezentując się pięknie: Natalia Łaniak („Nie łam się”), Zofia Nowaczyk („Znowu pada deszcz”), Magdalena Katarzyńska („Świetlista noc” z musicalu „Romeo i Julia”), Matylda Hołoga („Tam, gdzie ty”) oraz Aneta Stachowska („Szklana pogoda”). Dziewczętom oraz Panu Dominikowi Nowackiemu serdecznie gratulujemy.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »