Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801075

Śnieg

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

7 maja na boisku sportowym obok stadionu żużlowego w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą Szkołę reprezentowało siedmiu chłopców: Karol Pawłowski, Łukasz Karczyński, Tomasz Frąckowiak, Mikołaj Naskręt – z VIa, Mikołaj Domagała i Kewin Kaczmarek – z VIb oraz Jakub Kośmider z Va. Chłopcy musieli się wykazać dużą sprawnością fizyczną w czterech dyscyplinach: rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, biegu na 60 m i biegu na 1000m. Podopieczni Pana Michała Bańkowiaka spisali znakomicie i po zaciętej walce ostatecznie zajęli III miejsce, wyprzedzając Kaczkowo, a przegrywając z Rydzyną i Osieczną. Serdecznie gratulujemy!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »