Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2215023

Śnieg

PRZED NIMI ETAP REJONOWY XXIV KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE

Uczniowie Zespołu Szkół w Kąkolewie zgodnie z kilkuletnią tradycją biorą udział w  Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce. Do tegorocznych zmagań na etapie powiatowym XXIV KWoW przystąpiło 16 uczniów naszej Szkoły. W tym roku po raz pierwszy do udziału w konkursie przystąpili uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników do etapu rejonowego zakwalifikowało się dziesięcioro uczniów: Martyna Rachmajda, Bartłomiej Matysiak i Julia Franek z klasy III, Adam Kasztelan z klasy IV, Igor Konieczny, Mateusz Przylepa i Megan Merta z klasy V, Szymon Michałowicz i Adrian Jabłoński z klasy VI oraz Eryk Kasprzak z klasy VIII. Przed uczniami kolejne wyzwanie - etap rejonowy. Gratulacje dla laureatów oraz życzenia wytrwałości, pracowitości i powodzenia w dalszych zmaganiach.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »