Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2215051

Śnieg

UWAGA!

Drodzy Uczniowie!

Jesteśmy w okresie prewencyjnej kwarantanny domowej. Przypominamy Wam, że powinniście bezwzględnie wykorzystać ten czas na naukę w domu polegającą na wykonywaniu zadań  zleconych Wam przez Nauczycieli. Do tego celu wykorzystane zostaną: dziennik elektroniczny (zakładka „zadania domowe”), Messenger, poczta elektroniczna itp.
Musicie mieć świadomość, że po powrocie do Szkoły Wasze prace zostaną wnikliwie sprawdzone i ocenione. Wszystkie zadania pisemne wykonujcie w zeszytach przedmiotowych lub w formie uzgodnionej z Waszym Nauczycielem.

Oczekujemy od Was odpowiedzialnego podejścia do sytuacji i mądrego postępowania: przebywania w domu, niespotykania się z kolegami, dbania o higienę i zdrowie.

Przesyłamy Wam pozdrowienia.

Do zobaczenia w Szkole

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »