Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2215082

Śnieg

KONKURS JUNIOR ENGLISH COMBAT

W piątek 28 lutego odbył się drugi, finałowy etap X Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego „Junior English Combat.” Organizatorem konkursu dla uczniów klas 7. i 8. szkoły podstawowej było II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie. Patronat nad konkursem sprawowali Wydział Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Oxford University Press. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Leszna. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie, którzy najlepiej napisali test na etapie szkolnym: Emilia Bajer z klasy VIIa oraz Kacper Karolczak z klasy VIIIa. Uczniom nie udało się uzyskać wystarczającej liczby punktów, aby znaleźć się w gronie laureatów konkursu, ale wierzymy, że czas poświęcony na przygotowania zaprocentuje w przyszłości.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »