WESOŁE SZKLANECZKI

Nietypowe zajęcia techniczne odbyła się w klasie Ia. Każdy uczeń miał za zadanie ozdobienie szklaneczki do napoju z wykorzystaniem przyniesionych owoców i rekwizytów w postaci słomek i parasolek. Na wstępie uczniowie przygotowali swoje miejsca pracy, czyli szklaneczki, serwetki i plastry owoców. Następnie, pamiętając o higienie przygotowywania posiłków, umyli ręce. Zajęcia zaczęli od witaminowej gimnastyki do piosenki „Wytańcz witaminy”. Po rozgrzewce przystąpili do pracy. Z dużym zaangażowaniem wykonali przydzielone zadanie, ćwicząc w ten sposób staranność, dokładność i odpowiedzialność. W przepięknie udekorowanych szklankach nie mogło zabraknąć ulubionych soków, które uczniowie wypili podczas projekcji filmu pt. „Pingwiny z Madagaskaru”. Miło, pożytecznie i zdrowo uczniowie klasy Ia zakończyli piątkowe zajęcia. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »