MAGICZNA GRUZJA

21 lutego na lekcji j.polskiego uczniowie kl. Vb gościli P.Katarzynę Pietrowską, z którą przenieśli się do pięknej, nieco dzikiej, magicznej Gruzji. Spotkanie było elementem realizowanej innowacji pt. „Ciekawi świata. W podróży”. Uczniowie wysłuchali bardzo interesującej opowieści o Gruzji, o atrakcjach turystycznych tego kraju, o gruzińskiej kuchni i kulturze, a także o otwartości Gruzinów. Obejrzeli fotografie i zadali wiele pytań. Dowiedzieli się też, jak wyglądają przygotowania do samodzielnego wyjazdu. Zostali przez Panią Kasię zachęceni do odbywania małych i dużych podróży, do bycia ciekawymi świata i do uczenia się języków obcych. Różą podziękowali za poświęcony im czas i stanęli do pamiątkowej fotografii. Przed nimi wypełnienie karty pracy…
Zasłuchanie uczniów, ich liczne pytania i uśmiechnięte twarze pozwalają Wychowawczyni wierzyć, że z zadaniem poradzą sobie wyśmienicie i potwierdzają, że warto organizować takie spotkania. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »