IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W WARCABACH

18 lutego w Lipnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Warcabach. Naszą Szkołę reprezentowało czternaścioro uczniów (wszyscy wcześniej uzyskali najwyższe lokaty w zawodach szkolnych). Jako drużyna Szkoła Podstawowa w Kąkolewie zdobyła II miejsce. Indywidualnie najwyższe lokaty wywalczyli: Wiktoria Gawron – III miejsce, Michał Gimziński – III miejsce, Martyna Bortlisz – IV miejsce i Jan Gorwa – IV miejsce (uzyskali awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu). Pozostali uczestnicy uplasowali się na następujących miejscach: Zuzanna Małecka – 8., Bartłomiej Matysiak – 10., Błażej Lewandowski – 11., Kinga Cieślak – 11.,  Mateusz Kałużny – 13., Raul Merta – 17., Wiktoria Klimpel – 17., Julia Jędrzychowska – 18., Zofia Kretschmer – 23.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »