MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

17 stycznia w sali sportowej w Kościanie odbyły się w ramach XXI Igrzysk Dzieci Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział sześć zespołów.
Nasza drużyna po losowaniu rywalizowała w grupie B z zespołami ze szkół: SP 7 Leszno i SP 3 Wolsztyn. W pierwszym meczu nasi uczniowie pokonali zespół z Wolsztyna 3:1, jednak w drugim meczu grupowym przegrali z SP 7 Leszno 0:3. Pozwoliło to jednak na wyjście z grupy z drugiego miejsca. W półfinale nasi chłopcy dzielnie walczyli z faworyzowanym zespołem SP 5 Gostyń, ulegając niestety 1:3. W meczu o trzecie miejsce ponownie nasz zespół spotkał się z zespołem z Leszna, przegrywając 0:7. Ostatecznie nasza drużyna zakończyła zawody na 4. miejscu.
Oto wyniki:
1. miejsce: SP 5 Gostyń,
2. miejsce: SP Pakosław,
3. miejsce: SP 7 Leszno,
4. miejsce: SP Kąkolewo,
5. miejsce: SP 4 Kościan,
6. miejsce: SP 3 Wolsztyn.
Reprezentacja grała w składzie: Kamil Andrzejczak, Aleksander Kraśner, Maciej Masztalerz, Bartosz Mądry, Tobiasz Woźniak, Dawid Maćkowiak, Bartłomiej Borowczyk, Mateusz Luberda.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »