28. FINAŁ WOŚP

12 stycznia 2020 r. odbył się 28. już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza Szkoła zagrała dla Orkiestry i z Orkiestrą od 14.00 do 16.30, wcześniej dziesięcioro wolontariuszy zbierało datki do puszek na ulicach Kąkolewa, Grodziska i Łoniewa. Uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i mieszkańcy okolicznych miejscowości nie zawiedli. Bardzo dużo osób włączyło się w przygotowanie atrakcji na Finał. W kawiarence można było posmakować pysznych domowych ciast upieczonych przez rodziców i pracowników Szkoły, „Zwinne Wiewiórki” zaproponowały koło szczęścia, były też tosty i galaretki, lukrowano i ozdabiano pierniki, kupić można było przygotowane podczas warsztatów plastycznych okolicznościowe kartki, najmłodszym malowano twarze i kręcono dla nich balonowe zwierzaki. Na scenie występowali członkowie szkolnego chóru, soliści, przedszkolacy oraz uczniowie klas I-III. Licytowano koszulkę i czapkę żużlowca Unii Leszno, dwie sesje fotograficzne, tort, 2 godziny w sali gimnastycznej oraz pióro do zadań specjalnych od Burmistrza Gminy Osieczna. Można było zagrać w warcaby, nabyć serduszko wydrukowane w drukarkach 3D i posłuchać opowieści P.Anny Barczyk o życiu i pracy misjonarzy na Madagaskarze. Było głośno i radośnie, wszystkich jednoczył cel – wsparcie z WOŚP w zakupie najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Na ten szczytny cel zebraliśmy 15 231, 03 zł. Pięknie dziękujemy! Dobro wraca! Warto pomagać!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »