KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM I JĘZYKU NIEMIECKIM

W konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim zwyciężyła Angelika Chwastyniak z klasy VII a, II miejsce zajęła Laura Singh z klasy VII b, a III miejsce Amelia Wieczorek z klasy VIII a. Prace zwycięzców oraz te, które zostały wyróżnione w konkursie, można obejrzeć przy sali nr 37.

Z języka niemieckiego w konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w klasach IV-VI zwyciężyła Kinga Cieślak z klasy VI a, II miejsce zajął Alan Biderman z klasy IV a, a III miejsce Megan Merta z klasy V b. Natomiast w klasach VI-VIII zwyciężyła Amelia Wieczorek z klasy VIII a, II miejsce zajął Raul Merta z klasy VI b, III miejsce Dawid Maćkowiak z klasy VI a. Wszystkie kartki zakwalifikowane do konkursu można podziwiać na wystawie przy sali nr 1.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »