KOLĘDOWO W LIPNIE

4 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie odbył się VII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Komisja w składzie: Pani Izabela Woźniak, Pani Lidia Wytykowska oraz Pan Karol Dziuba wysłuchała blisko osiemdziesiąt prezentacji w różnych kategoriach. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Kategoria przedszkole
- Antoni Szczepaniak,
- Lena Mazurkiewicz,
- Michalina Kociucka,
- Bartosz Polny.
Kategoria solista I-III SP
- Bartosz Jędrzychowski „Przybieżeli do Betlejem”,
- Maja Konieczna „Gdy śliczna Panna”,
- Jan Trawiński „Świeć gwiazdeczko”,
- Jagoda Fischer „Skrzypi wóz”,
- Aleksander Kucharski „Przybieżeli do Betlejem”.
Kategoria solista IV-VI SP
- Bartosz Płaczek „Gore gwiazda Jezusowi”,
- Sandra Siama „A wczora z wieczora”,
- Julia Langner „Zaśnij Dziecino”,
- Alan Biderman „Wigilijna tęsknota”,
- Oliwia Borowczyk „Cicho, cicho pastuszkowie”,
- Roksana Siama „Kolędnicy wędrownicy”.
Kategoria zespół wokalno-instrumentalny
- Anna Katarzyńska (wokal), Oliwia Borowczyk (wokal), Julia Langner (wokal), Zuzanna Maćkowiak (wokal), Alicja Szyrmer (skrzypce), Jan Wyrwiński (pianino cyfrowe), Adam Nowacki (elektroniczny instrument klawiszowy) „Mizerna, cicha”, „Przybieżeli do Betlejem”.

Podopieczni Pani Bogny Drebot (przedszkolacy) i Pana Dominika Nowackiego (uczniowie) wprowadzili widownię w niezwykły nastrój kolędowania. Gratulujemy wszystkim, którzy przełamali strach i pierwszy raz zaprezentowali się na scenie. Cieszymy się, że tak duża grupa młodych wokalistów zechciała wziąć udział w Przeglądzie. Miło poinformować, że w swoich kategoriach Antoni Szczepaniak i zespół wokalno-instrumentalny zajęli I miejsce, Lena Mazurkiewicz – III miejsce, a Michalina Kociucka, Bartosz Polny i Oliwia Borowczyk zdobyli wyróżnienie. Warto dodać, że absolwentka naszej Szkoły Nina Żalik otrzymała nagrodę Grand Prix za przepiękne wykonanie utworu „Noel”.
Dziękujemy Dyrektorowi Ośrodka Kultury Panu Damianowi Zieglerowi za zaproszenie i miłe przyjęcie.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »