ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR BURMISTRZA OSIECZNEJ

24 kwietnia w Osiecznej odbyły się Zawody w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Osiecznej. Wzięło w nich udział 54 uczniów – w tym 25-osobowa drużyna z naszej Szkoły. Uczniowie pojechali do Osiecznej pod opieką Pana J.Knasiaka.

W kategorii ŻACZKI Martyna Burdzicka zajęła 3. miejsce. Również 3. miejsce, ale w kategorii MŁODZICY wywalczył Jakub Mazankiewicz. Wśród KADETEK Aneta Stachowska była pierwsza, a Monika Baum druga. Bardzo dobrze spisali się też KADECI: Mateusz Karolczyk zajął 1. miejsce, a Dawid Majewski był trzeci. Elwira Chłapowska w kategorii JUNIORKI wywalczyła 1. miejsce, a Hanna Kajoch drugie. Wśród JUNIORÓW bezkonkurencyjny był Szymon Dudziak, który zdobył złoto, a brąz przypadł w udziale Krzysztofowi Tasiemskiemu. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »