SUPERKLASA O CHOPINIE

Kwietniowe zadanie w ramach całorocznego konkursu SUPERKLASA związane było z 200. rocznicą urodzin Fryderyka Chopina. Zadaniem uczniów klas I-III SP było przybliżenie w formie collage`u życia i twórczości kompozytora. Uczniowie klas IV-VI SP wykonywali zaproszenia na koncert finałowy Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego. Gimnazjaliści musieli do niego dołączyć program uroczystości. Ocenie podlegały: pomysłowość, poprawność formalna, ortograficzna, interpunkcyjna i językowa oraz estetyka wykonania. Oto zdobywcy miejsc na podium:

- kl.I-III SP I miejsce – kl.IIb, II miejsce – kl.Ia, III miejsce – kl.IIIb;

- kl.IV-VI SP I miejsce – kl.VIb, II miejsce – kl.Va, III miejsce – kl.VIa;

- kl.I-III G I miejsce – kl.2ga, II miejsce – kl.1ga, III miejsce – kl.3gb.

Prace można oglądać na wystawie na szkolnym korytarzu.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »