PIERWSZAKI KOCHAJĄ SŁODZIAKI

W czwartkowy poranek 24 października uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu z cyklu „Nasza Szkoła czyta dzieciom”. Dwie zaproszone mamy – Panie Anastazja Bartkowiak i Natalia Trawińska czytały dzieciom opowiadanie „Dom na plecach” z książki pt. „Gang Słodziaków 2”. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści, a potem chętnie odpowiadali na pytania i rozwiązywali zagadki. W nagrodę za poprawne odpowiedzi otrzymywali cukierki – Pszczółki - nawiązujące do jednej z postaci. Dzieci przyszły na spotkanie ze swoimi ukochanymi maskotkami Słodziaków. Wykonały też piękne ilustracje, których wystawa posłużyła do dekoracji sali. Na pamiątkę otrzymały zakładki do książek, które mają zachęcać do codziennego czytania.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »