Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2211075

Śnieg

SPOTKANIE UBIEGŁOROCZNYCH ABSOLWENTÓW VIII A

19 października spotkali się ubiegłoroczni absolwenci kl. VIII a. W czerwcu umówili się z wychowawczynią, że nagrodę za zwycięstwo w konkursie o miano Superklasy przeznaczą na zorganizowanie w październiku klasowego spotkania. Stawili się prawie w komplecie. Z uśmiechami na twarzach opowiedzieli o swoich nowych szkołach, w których już zdążyli się zadomowić, o nowych przedmiotach, nowych wymaganiach, nowych nauczycielach… Bardzo cieszy, że są zadowoleni, że sobie dobrze radzą, że się angażują w różne przedsięwzięcia. Absolwenci i P.A.Poprawska dziękują Radzie Rodziców za nagrodę, bo dzięki niej przygotowano słodki poczęstunek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »