MISTRZOSTWA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

10 października w leszczyńskim Parku Jonstona odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja dziewcząt naszej Szkoły w kategorii wiekowej 2005-2006 zdobyła II miejsce. Trasa biegu to 10 x 1000 metrów.
Skład drużyny: Agnieszka Muszyńska, Amelia Wieczorek, Mirella Motuzna, Paulina Błocian, Angelika Chwastyniak, Paulina Jankowska, Zuzanna Kajzer, Zuzanna Małecka, Amelia Wiler, Aleksandra Woźna oraz rezerwowe: Martyna Bączyk, Marta Durkowska.
Dziewczęta w kategorii 2007 i młodsze zajęły również II miejsce na dystansie 8 x 800 metrów.
Skład drużyny: Martyna Bortlisz, Natasza Filipowiak, Anna Galon, Kinga Gronek,  Wiktoria Klimpel, Nicola Pecolt, Wiktoria Gawron, Alicja Szyrmer, Sandra Siama.
Chłopcy w kategorii 2007 i młodsi zajęli I miejsce i zdobyli tytuł Mistrzów Powiatu Leszczyńskiego na dystansie 8 x 800 metrów oraz awansowali do Finału Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbędą się w Poznaniu 17 października.
Skład drużyny: Jan Apolinarski, Jan Jędrzychowski, Aleksander Kraśner, Mateusz Luberda, Maciej Masztalerz, Marcel Maćkowski, Oskar Wojciechowski, Tobiasz Woźniak oraz rezerwowi: Kamil Andrzejczak, Bartosz Borowczyk.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »