WŁADZE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WYBRANE!

W tym roku szkolnym do zarządu Samorządu Uczniowskiego kandydowało 13 osób z klas V-VIII SP. 27 września uczniowie w głosowaniu anonimowym, tajnym i powszechnym wybrali swoich przedstawicieli. Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Jan Wyrwiński, Tobiasz Dolczewski, Paulina Jankowska i Amelia Wiler podliczyła oddane głosy i podała wyniki głosowania. Nowi przedstawiciele przydzielili sobie funkcje: przewodnicząca – Amelia Wieczorek, zastępca – Wiktoria Gawron, skarbnik – Alicja Szyrmer, sekretarz – Zuzanna Maćkowiak. Członkowie to: Emilia Bajer, Aleksandra Barczyk, Lena Kaczmarek, Anna Katarzyńska, Zuzanna Małecka, Adrian Wieczorek. Opiekunem została Pani Sylwia Walenciak. Nowo wybranym przedstawicielom uczniowskiej społeczności gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów, chętnych do współpracy koleżanek i kolegów oraz satysfakcji z pracy na rzecz Szkoły.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »