SLEEVFACE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W roku szkolnym 2018/2019 biblioteka szkolna zorganizowała dla chętnych uczniów konkurs pt. "Sleevface w bibliotece szkolnej". W pierwszej kategorii należało sfotografować okładkę książki wraz ze swoją twarzą lub sylwetką, w drugiej kategorii wykonać pracę plastyczną z okładką książki w roli głównej. W konkursie wzięło udział 32 uczniów, którzy wykonali przepiękne prace, wykazując się wyobraźnią i kreatywnością. Oto wyniki:
- kategoria praca plastyczna: I miejsce - Amelia Wiler  (VIIb), II miejsce - Amelia Wieczorek (VIIa), III miejsce - Łukasz Szyrmer (VIIa), wyróżnienia Zofia Kretschmer (IIIa), Wiktoria Gawron (VIb), Laura Singh (VIb), Tatiana Basińska (VIIb), Julia Fiszer (VIIb), Aleksandra Woźna (VIIb), Ewa Nowaczyk (VIIIb),
- kategoria zdjęcie: I miejsce - Zuzanna Maćkowiak i Szymon Nowacki (VIb), II miejsce - Paulina Bartkowiak (VIIIa), III miejsce - Amelia Wiler (VIIb).
Zwycięzcy  i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy. 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »