OBIETNICA ZWINNYCH WIEWIÓREK

W poniedziałek 10 czerwca dwadzieścioro zuchów w obecności Dyrekcji Zespołu Szkół, Rodziców, Rodzeństwa, Koleżanek i Kolegów złożyło Obietnicę zuchową i stało się pełnoprawnymi członkami ZHP. Adepci musieli wykonać zadania umieszczone na sześciu stacjach, aby udowodnić, że dobrze są im znane Prawa Zucha. Były dobieranki obrazkowo – wyrazowe, wyparzanie języka, próba odwagi związana ze zjedzeniem zebranego o poranku „ślimaka”, kalambury, wypisywanie wad oraz wspólne pląsy. Wiewiórki dobrze się spisały i po złożonej obietnicy z rąk Pań Dyrektor otrzymały legitymację, znaczek zucha, chustę i pierścień oraz w prezencie talon na zakup potrzebnych na zbiórki materiałów. Z tej okazji także Pan Burmistrz przekazał zuchom piękne upominki. Na zakończenie spotkania wszyscy zebrani stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »