CROSS WAGAROWICZA W PAWŁOWICACH

3 czerwca miał miejsce Cross Wagarowicza, który ze względu na warunki pogodowe odbył się dopiero teraz. Nasza Szkoła zdobyła drużynowo drugie miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanęli gospodarze – czyli uczniowie z Pawłowic. Indywidualnie wielu uczniów z Kąkolewa uzyskało wysokie lokaty: Marcel Maćkowski – I miejsce, Jan Apolinarski – I miejsce, Maciej Masztalerz – I miejsce, Mirella Motuzna – I miejsce, Liliana Bassa – I miejsce, Mieszko Maćkowski – II miejsce, Adrian Wieczorek – II miejsce, Wiktor Karolczak – III miejsce, Oskar Wojciechowski – III miejsce, Amelia Wieczorek – III miejsce, Natalia Motuzna – III miejsce, Julia Galon – IV miejsce, Wiktoria Gawron – IV miejsce, Marcin Żaba – IV miejsce, Bartosz Borowczyk – IV miejsce, Kamil Andrzejczak – V miejsce, Alicja Szyrmer – V miejsce, Nicola Pecolt – V miejsce, Aleksandra Girtler – V miejsce, Zuzanna Małecka – V miejsce, Mikołaj Woźniak – V miejsce, Maja Nędza – V miejsce. Szkoła otrzymała puchar, a uczniowie pamiątkowe medale, odznaki oraz nagrody rzeczowe.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »