UCZNIOWIE KLAS I - III NA SPOTKANIU Z PISARZEM W OSIECZNEJ

W środę 5 czerwca wszyscy uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wyjechali do Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej na spotkanie z pisarzem Panem Jakubem Skworzem. Autor książek dla dzieci i młodzieży w niezwykły sposób zachęcał dzieci do czytania. Prezentując swoją książkę pt. ”Mania Skłodowska”, czytał jej fragmenty, zadawał pytania, przeprowadzał eksperymenty, w których uczestniczyły dzieci, w pigułce przedstawił postać sławnej polskiej uczonej. Dzieci podczas rozmów z twórcą wykazały się dużą wyobraźnią i pomysłowością. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w quizie, który zdali celująco i w nagrodę otrzymali od gościa upominki. Był też czas na zadawanie pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Przed pożegnaniem wszyscy pięknie podziękowali za spotkanie i wręczyli pamiątkową laurkę oraz kwiaty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »