WYRÓŻNIENIE DLA MEGAN MERTY I MAŁGORZATY SKRZYPCZAK

W maju uczniowie Pani katechetki Sylwii Walenciak brali udział w maryjnym konkursie plastyczno-multimedialnym “Tyś naszą hetmanką i najlepszą Matką” organizowanym przez Akcję Katolicką w Poznaniu. Celem konkursu było ukazanie obecności i znaczenia Maryi w życiu naszego narodu, poznanie historii Polski, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni  oraz duchowe przygotowanie do peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po parafiach, która rozpoczyna się 18 maja 2019 roku i potrwa do 20 września 2020 roku. Miło nam poinformować, że praca plastyczna Megan Merty z IV b i prezentacja multimedialna Małgorzaty Skrzypczak z 3gb zostały wyróżnione przez komisję. W sobotę 25 maja podczas przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej w Poznaniu dziewczyny odbiorą nagrody za udział w konkursie pod patronatem JE Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Megan i Małgorzacie serdecznie gratulujemy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »