INTEGRACYJNE SPOTKANIE KLASY IVA

10 maja 2019 r. po lekcjach  uczniowie IV a i ich rodzice spotkali się, aby na wesoło i na sportowo spędzić wspólnie czas i lepiej się poznać. Mamy i wychowawczyni zadbały, aby nikt nie był głodny ani spragniony. Czwartoklasiści i ich rodzeństwo bawili się wyśmienicie. W sali gimnastycznej  i na boisku było gwarnie i wesoło. Wszyscy bawili się zgodnie z ideą spotkania - razem, bezpiecznie i bez niezdrowych emocji, które czasem  towarzyszą sportowej rywalizacji. W przygotowaniu i przeprowadzeniu piątkowej integracji wychowawczyni - P. S. Walenciak pomagały nieocenione wolontariuszki z klas VIII - Zofia Kowalska  i Zuzanna Burdzicka. Wspólnie spędzony czas zapewne zaowocuje lepszym poznaniem siebie i wzmocni wzajemne relacje. Patrząc na uśmiechnięte twarze podczas pożegnania, można wnioskować, że nikt nie żałował piątkowego popołudnia spędzonego w Szkole.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »